ELAN: Vəkillər üçün İngilis dili kursuna qeydiyyat başlamışdır
Azərbaycan vəkilliyinin 100 illiyi münasibətilə keçirilən tədbirlər çərçivəsində Vəkillər Kollegiyasının Rəyasət Heyətinin təşəbbüsü və "Kəngərli və partnyorları" vəkili bürosunun dəstəyi ilə vəkillər üçün ödənişsiz İngilis dili kurslarının təşkil edilməsi nəzərdə tutulmuşdur.
Kurslarda iştirak etmək istəyən vəkillər 012 436 64 70 telefon nömrəsi və ya ismayil@kangarlilaw.az ünvanına müraciət etməklə qeydiyyatdan keçə bilərlər.
Dərslərin 01.08.2019 tarixdə başlanılması nəzərdə tutulur. Həftədə 2 dəfə olmaqla baş tutacaq dərslər 2 ay davam edəcəkdir. Müraciət üçün son tarix 29.07.2019-dir.
Tədris iştirakçıların və qrupların sayından asılı olaraq dərslər Vəkillər Kollegiyasının Rəyasət Heyətinin inzibati binasında və “Kəngərli və partnyorları” vəkili bürosunda aparılacaqdır.
Tədris zamanı İngilis dili müəllimindən əlavə ABŞ və Avropa təhsilli vəkillərin təqdimatları olacaqdır.

ANNOUNCEMENT: Registration for English Language Courses of lawyers has started
Within the framework of events held on the occasion of the 100th anniversary of the Legal Profession in Azerbaijan, with the innitiative of the Board of the Azerbaijani Bar Association and with the support of the "Kangarli and Partners" law office it is planned to organize free English language courses for lawyers.
Lawyers who wish to attend the course can register by calling 012 436 64 70 or by emailing to ismayil@kangarlilaw.az.
Classes will start to take place on 01.08.2019. Lessons that take place twice a week will last for 2 months. The deadline for application is 29.07.2019. Depending on the number of participants and groups, the lessons will be held at the administrative building of the Board of the Azerbaijani Bar Association and at the "Kangarli and Partners" law office.