Azərbaycan və İran Vəkillər Kollegiyasının rəhbərləri arasında onlayn görüş keçirilmişdir
15 Mart tarixində Azərbaycan Respublikası Vəkillər Kollegiyasının sədri cənab Anar Bağırovla İran Vəkillər Kollegiyasının yeni seçilmiş Prezidenti Dr. Cəfər Koşa arasında onlayn görüş keçirilmişdir.
Görüşdə Anar Bağırov Cəfər Koşayı prezident seçilməsi münasibətilə Vəkillər Kollegiyası adından ürəkdən təbrik etmiş və iranlı həmkarlarına peşə fəaliyyətlərində uğurlar arzulamışdır.
Görüş zamanı iki ölkənin Vəkillər Kollegiyaları arasındakı əməkdaşlıq və onun gələcək perspektivləri geniş müzakirə olunmuş, fikir mübadiləsi aparılmışdır.

An online meeting was held between the heads of the Azerbaijani and Iranian Bar Associations
On 15th March the Chairman of the Azerbaijani Bar Association Mr.Anar Baghirov had an online meeting with the newly elected President of the Nationalwide Union of the Iranian Bar Association Dr. Jafar Kosha.
At the meeting, Anar Bagirov congratulated Jafar Kosha on his election as President on behalf of the Azerbaijani Bar Association and wished his Iranian colleagues success in their professional activities.
During the meeting, the cooperation between the Bar Associations of the two countries and its future prospects were widely discussed and views were exchanged.